WebRozBanner.png

Zde budu shromažďovat všechny odkazy na zajímavé trampské, vodácké či literární stránky, jakož i na stránky kamarádů.

trapsavec.png

Soutěž literární soutěže Trapsavec, jejímž organizátorem momentálně jsem. Obsahují řadu rubrik a množství prací, které soutěží prošly. Najdete tu i Vokounovo trampské kalendárium, Knižní novinky a především informace o aktuálním dění kolem soutěže.

logo3-nejmensi.png

Pígova soutěý vodáckých povídek, ze které vzešly už čtyři knihy - Drž hubu a pádluj, Trosečníci řek, Říční polobozi a Vodácké duše.

ctenizdarma.png

Jak už název napovídá, zde najdete mnoho povídek a básní ke čtení. A díky oldpsavkyni Ilce Pacovské je zde uveřejněna řada děl trapsaveckých, mimo jiné i některé mé.

top_rdc1a.jpg

Autorská magazín trojnásobné Zlaté Trapsavkyně, spisovatelky i porotkyně Kavčete. Najdete zde jak úplnou historii počátku Trapsavce, tak i množství povídek a dalších informací. Přidávám i pozvání přímo z tohoto webu:

"Pojď se mnou tam, kde romantika je desátý díl snů, kde za temným obzorem duní koňská kopyta a dívky na vdávání jsou krásné

Pojď se mnou k trampským ohňům, tajemným skalním krajinám a šťastným koncům letních lásek

Pojď se mnou do světa toulavých příběhů, kde vzpomínky bloudí starými prodřenými mapami a odkud se nechce domů..."

Skupina pěkných webů o kytarách - nástroje, písničky, akordy, škola hry

Akordíky.png S pisnickou.png NaNastroj.png SvetKytar.png SkolaKytar.png
Liman.png

Ač nejsem úplně nakupovací typ, přeci jen jsou krámky, kam chodím vždycky rád, a to i když zrovna nic nepotřebuji. Plzeňský Liman stojí na jejich absolutním vrcholu. A protože mají i e-shop, dávám sem odkaz. Mají věci pro trampy, skauty, táborníky, vodáky. A co nemají, seženou.

magazín_final.jpg

Asi nejreprezentativnější trampský internetový a pravidelně vycházející časopis. Několikrát týdně nové články a řada trampsky velmi zajímavých rubrik, včetně Písniček na víkend, Trampských teritorií, povídek, obchůdku a podobně. Hlavním motorem stránek je Tony Avalon, mám tu čet být členem redakce.

logo-klika-rn-ms-297x190.png

Nakladatelství pro autory, kteří si chtějí vydat knihu vlastním nákladem. Poskytuje autorům zcela ojedinělý servis, poradenství, na stránkách najdete instruktážní videa, kalkulačku nákladů a mnoho dalšího. Mé poslední knihy vyšly právě zde.

Folktime.JPG

Stránka věnována zejména folkové, country a tramoské muzice, na které ale Belmondo uvádí mnoho povídek a básní z Trapsavce, například kompletní přehlídku Zlatých Trapsavců

logo_raft3.gif

Na tomto portále najdou vodáci takřka vše, co potřebují, průvodce po řekách, kilometráže, kalendáře akcí, aktuální splavnosti, reportáže a mnoho dalšího.

Dollyk.jpg

Osobní stránka trapsaveckého autora a držitele Zlatého Trapsavce, Petra Doležala - Dollyka