DC2bannerFB.png

Stránka klubu čtenářů

Ahoj kamarádky a kamarádi, čtenářky i čtenáři!

Už nějakou dobu mi přicházejí od některých z vás dotazy, zda by nešlo zařídit, aby v okamžiku, kdy vyjde moje nová kniha, jim ji zaslal automaticky.

Podobně, jako to měla řada z nás, včetně mě, zařízeno u Kapitána Kida v jeho KKKK (Klub kamarádů Kapitána Kida).

Musím přiznat, že mne taková důvěra velmi těší a zároveň i zavazuje. Abych těmto kamarádům vyhověl, začal jsem přemýšlet, jak to celé zařídit. Inspirován výše zmíněným KKKK jsem vymyslel Daisy Club (DC) podle jména osady mých hlavních hrdinů.

Jak to bude fungovat?

Jednoduše. Těm, co se přihlásí, bude okamžitě a přednostně po vydání nové knížky zaslán zamluvený počet výtisků. Nic se dopředu neplatí, platba vždy až po doručení. Knížka samozřejmě přijde s vyžádaným věnováním, Ex libris, přebalem knihy, který bude jen pro členy klubu a malým dárkem k tomu. Stačí se jen přihlásil, mailem, soukromou zprávou na Facebooku, telefonem a podobně. Kdo je na FB, bude pozván do skupiny Daisy Club, která tam vznikne – bude soukromá, neviditelná pro ostatní.

Daisy club je možné bez vysvětlení a zdůvodnění opustit, jen je třeba mi to ohlásit, abych zasílání knih a mailů ukončil.

Co tím získáte?

-Jistotu, že knížku dostanete v co nejkratším termínu po vydání se všemi doplňky, bez nutnosti pátrat, jestli třeba něco nevyšlo.

-Členské číslo, které vám poslouží jako variabilní symbol.

-Informace a pozvánky na křty, čtení a podobně.

-Občas nějaký ten dárek, podle toho, co mne napadne (nebo i vás)

-A možná ještě něco navíc, kdybyste něco v DC postrádali, dejte mi vědět.

-Možnost kupovat zajíce v pytli.

Co k tomu potřebuji?

Pár údajů:

-Jméno, příjmení, přezdívku

-Od koho si chcete nechat knížku poslat, jestli přímo ode mne, nebo z e-obchůdku na Trampském Magazínu - pak je ale počítat s drobným zpožděním, než výtisky dopravím i se všemi doplňky k Tonymu a on je vzápětí rozešle.

-Způsob dopravy – osobně vozím po Plzni a okolí, Balíkovnou (pro mne nejlepší a pro vás teď nejlevnější, jde to poslat z kdekteré trafiky, třeba i do Alza boxu), Zásilkovnou (podobné, ale trochu dražší), doporučenou zásilkou (nejdražší a vzhledem k otevíracím dobám pošt a rušení poboček nejvíc kom-plikovaná). Ti, kdo ví, že se mnou někde uvidí, si to samozřejmě mohou nechat přivézt

-Adresu (doručovací, tzn. podle způsobu dopravy) -Telefon -Mail

-Text věnování nebo aspoň osobu, které bude určeno

-Počet kusů, které chcete dostávat automaticky

-Informaci, zda chcete dostávat mé nepravidelné informační bulletiny o tom, co se stalo nebo se připravuje kolem mého psaní a trampování, plus o nějakých těch zajímavostech k tomu.

Co získám já?

-Možnost si připravit obálky, doplňky, přebaly a Ex libris ještě před vydáním.

-Lepší odhad toho, kolik knih mám nechat vytisknout (neznamená to ale, že kdo nebude v klubu, má smůlu, pořád bude část knih volná jak u mne, tak na TM i v knihkupectvích a na e-shopech – ale už bez bonusů.)

-Zpětnou vazbu, abych věděl, jestli se novinka povedla či ne.

Kdy se začíná?

-Na podzim by měla vyjít nová detektivka Případ rozeklaného tunelu. Na ní bychom mohli spustit zkušební provoz klubu a odladit případné nedostatky.